Dvířka kuchyňských linek

Dvířka kuchyňských linek

Celkový styl Vaší kuchyňské linky určují kuchyňská dvířka. Nabízime Vám povrchové zpracování kuchyňských dvířek z lamina, laku, dýhy, fólie, hliníku či masivu. Chceme Vám přiblížit jednotlivé typy dvířek na kuchyňské linky, které jsou součástí kuchyní realizovaných naší firmou.

Dřevěná dvířka

Dvířka z kvalitního dřeva jsou tou pravou volbou pro zákazníky, kteří mají rádi přírodní materiál. Jejich výroba je u nás dotažena k dokonalosti, proto se nebojíme nabízet kromě standartních tvarů i tvary obloukové. Zájemci si mohou vybrat z 20 různých variant, lišících se profilem rámku, profilem výplně i dřevinou. Nově nabízíme exotické dřeviny jako jsou např. wenge, palisandr či makassar. Cena dřevěných dvířek začíná na 2100 Kč / m2 bez DPH.

Lakovaná dvířka

Lakovaná dvířka jsou nedílnou součástí moderních nábytkových sestav, kde je důležitý celkový vzhled. Výsledná barva dvířek záleží pouze na přání zákazníka, naše firma je schopna provést výrobu v jakémkoliv barevném odstínu dle vzorníku RAL nebo NCS, čítajícím celkem přes 6 tisíc barevných odstínů. Díky této variantnosti jsou to právě dvířka lakovaná, která se stále více využívají interiérovými designéry při tvorbě návrhu pro koncové uživatele. Cena těchto moderních dvířek začíná na 2100Kč / m2 bez DPH.

Foliovaná dvířka

Foliovaná dvířka představují cenově dostupnější cestu při zachování podobného vzhledu jako při použití masivního dřeva. Jejich předností je jednoduchá údržba stejně jako krátký čas výroby. Cena zde začíná na 1300Kč / m2 bez DPH. Nabízeny jsou v 54 různých variantách, které jsou průběžně rozšiřovány o stálé nové kombinace.

Hliníková dvířka

Hliníková dvířka tvoří zcela odlišný směr než výše uvedené varianty. Jsou hojně využívána jako vzhledový doplněk nábytkové sestavy. Hliníkové rámečky je možné osadit čirými, vzorovanými a barevnými skleněnými výplněmi, popřípadě bezpečnostním sklem CONNEX. Cena dle rozměru a tvaru rámečku.

Laminovaná dvířka

Základním materiálem pro výrobu dvířek je nábytková deska na bázi dřeva (dřevotřísková nebo dřevovláknitá deska) s nalisovanou tenkou dekorační vrstvou, která je barevná nebo imituje kresbu dřeva. Hrany dvířek jsou upraveny tvrdou 2-3mm silnou ABS hranou buď v barvě dvířek nebo v barvě kontrastní. V oblasti laminovaných materiálů je velký výběr dekorů a povrchů, některé z nich mohou být i v provedení vysoce lesklém.Laminovaná dvířka jsou cenově dostupnou variantou od 600Kč /m2 bez DPH.

Akrylátové dvířka

Je jeden z nejnovějších materiálů, nahrazuje vysoký lesk stříkaný. Je to designový materiál, který v kombinaci se zafrézovanými nebo zapuštěnými úchytkami tvoří zcela nový prvek. Je to folie z materiálu ABS, na které je vrstva akrylátu ,který má za následek vysoký stupeň lesku, což vypadá velmi efektně. Lesk je srovnatelný se sklem nebo vysokým leskem stříkaným. Folie jsou lisovány na MDF s oboustranným provedením ve stejné kvalitě z obou stran ,hrany jsou ve stejném provedení jako plocha, bez viditelného spojení. Nabízíme několik barevných dezenů.Cena m2 u tohoto materiálu je od 1500Kč bez DPH.

Doporučujeme také navštívit

penzion znojmo - Hostesky Brno - penzion Znojmo - ubytování NP Podyjí