Interiéry na míru

Vždy vytváříme interiér, který je komplexní a funkční jako jeden celek. Co to znamená? Nelpíme na zastaralém rozdělení interiéru do mnoha rozdílných místností, vidíme kuchyni, jídelnu a obývací pokoj jako jeden celek určený především k pohodlnému, praktickému a krásnému bydlení. Proto vytváříme jednotný design.

Naši projektanti se postarají o to, aby každý detail v rámci celku dokonale ladil. Nenavrhujeme kuchyně, ke kterým si musíte dokupovat stůl, stejně jako nedesignujeme obývací pokoje, ke kterým pracně sháníte kuchyňskou linku. Vše navrhneme kompletně s doplněním podlahových krytin, interiérových dveří i italské keramiky.

Vidět interiér jako celek pro nás znamená v praxi tři věci. Tři věci, které se opakují v rámci interiéru, tři věci, které vytváří jedinečného ducha značky Kuchyně Ševčík. Za prvé je to materiál, za druhé design a za třetí jednotlivé detaily. Materiál, ať už je to dřevo exotického palisandru nebo například barva ve vysokém lesku, používáme v rámci celého interiéru a opakujeme u různých prvků. Tím přispíváme k druhému bodu, kterým je design a celkový duch místa. Respektujeme, co si Vy zvolíte. Ať už je to klasický těžký anglický styl, moderní minimalismus nebo funkcionalismus, jsme schopni ve zvoleném stylu vytvořit celý interiér, veškerý nábytek i doplňky.

Doporučujeme také navštívit

penzion znojmo - Hostesky Brno - penzion Znojmo - ubytování NP Podyjí