Kování kuchyňských linek

Kování kuchyňských linek

Kování Blum činí z otvírání a zavírání nábytku zážitek, a rovněž zvyšuje komfort pohybu ve všech prostorách bytu, zejména v kuchyni. Více než 4.500 zaměstnanců Blum po celém světě pracuje na uskutečnění snah dosáhnout perfektního pohybu u systémů kování firmy Blum. Středem pozornosti je uživatel kuchyně se svými potřebami. Systémy kování Blum přesvědčí díky promyšlené funkci, uznávanému designu a dlouhé životnosti. Kování Blum má vyvolat nadšení a obdiv, a činit z práce v kuchyni emocionální zážitek. Podporu partnerům Blum poskytujeme komplexní nabídkou služeb.

Kvalita kování Blum po celou dobu životnosti nábytku

Výrobky firmy Blum mají po celou dobu životnosti nábytku – to je zhruba 20 let – plnit dokonalou funkci bez jediné chybičky.

Pozorování kování Blum v kuchyni

Za tímto účelem sledujeme využití a používání našich výrobků v každodenním životě v kuchyni i ve zkušebních laboratořích. Výsledky testů kování Blum pak zohledňujeme ve vývoji i výrobě sortimentu. Jedině tak dokážeme naše výrobky vyvíjet a poskytovat ve smyslu požadavků uživatelů kuchyní.

Testy kvality u firmy Blum

Kování firmy Blum je při každodenním používání vystaveno obrovské zátěži. My takové situace simulujeme v našich testovacích laboratořích. Stejně jako v praxi, i my v laboratořích až 100.000 krát otevřeme a zase zavřeme plně naložené zásuvky, výsuvy a výklopy Blum. Životnost závěsu testujeme prostřednictvím 200.000 pohybů dvířek. Výklopy Blum se v testovací laboratoři otevřou a zase zavřou 80.000 krát.

Doporučujeme také navštívit

penzion znojmo - Hostesky Brno - penzion Znojmo - ubytování NP Podyjí