Kuchyňské linky

Řešíte novou kuchyňskou linku do bytu nebo rodinného domu? Chcete mít kuchyni přesně dle svých představ? Kuchyně na míru je Vaším ideálním řešením. Vyrábíme kuchyně na míru dle zaměření a 3D návrhu zdarma. Zakázkové kuchyně na míru jsou luxusní a velmi elegantní řešení, které je cenově dostupné Vašim možnostem.

Dvířka kuchyňských linek

Dvířka kuchyňských linek

Dvířka z kvalitního dřeva jsou tou pravou volbou pro zákazníky, kteří mají rádi přírodní materiál. Jejich výroba je u nás dotažena k dokonalosti, proto se nebojíme nabízet kromě standartních tvarů i tvary obloukové. Lakovaná dvířka jsou nedílnou součástí moderních nábytkových sestav, kde je důležitý celkový vzhled. Výsledná barva dvířek záleží pouze na přání zákazníka. Foliovaná dvířka představují cenově dostupnější cestu při zachování podobného vzhledu jako při použití masivního dřeva. Jejich předností je jednoduchá údržba stejně jako krátký čas výroby. Hliníková dvířka tvoří zcela odlišný směr než výše uvedené varianty. Jsou hojně využívána jako vzhledový doplněk nábytkové sestavy.

Korpusy kuchyňských linek, kuchyňské skříňky

Korpusy kuchyňských linek jsou vyráběny v hloubce 51 cm, takže zaručují použití zásuvek o maximální hloubce 50 cm, boční skříňky sestavy pak při ukončení do otevřeného prostoru jsou vyrobeny 56 cm hluboké, aby nebyla vidět instalační mezera za kuchyňskou linkou.
Korpusy (kuchyňské skříňky) jsou vyrobeny z kvalitní 18 mm laminované dřevotřísky od předních výrobců plošných materiálu . Všechny hrany jsou olepeny odolnou ABS hranou o tl. 2,0 mm nebo dle dohody s Vámi. Záda korpusů jsou osazena oboustranně lakovanou MDF o tl.3mm v barvě korpusů.

Kování kuchyňských linek

Kování kuchyňských linek Blum

Kování Blum činí z otvírání a zavírání nábytku zážitek a rovněž zvyšuje komfort pohybu ve všech prostorách bytu, zejména v kuchyni. Více než 4.500 zaměstnanců Blum po celém světě pracuje na uskutečnění snah dosáhnout perfektního pohybu u systémů kování firmy Blum. Středem pozornosti je uživatel kuchyně se svými potřebami. Systémy kování Blum přesvědčí díky promyšlené funkci, uznávanému designu a dlouhé životnosti. Kování Blum má vyvolat nadšení a obdiv, a činit z práce v kuchyni emocionální zážitek.

Kuchyňské pracovní desky

Kuchyňské pracovní desky

Pracovní desky v tloušťce 28 mm, 38 mm a 50 mm jsou kvalitní dřevotřískové desky povrchově upravené odolným HPL laminátem. Jsou vhodné pro použití v interiéru, jako kuchyňské desky, pulty nebo stolové desky. V nabídce pracovních desek mají všichni zákazníci velké možnosti výběru z mnoha dekorů s různými povrchovými strukturami v matném či lesklém provedení. Najdou zde dekory dokonale imitující dřeviny, kameninu nebo dekory abstraktního charakteru. Kuchyňské pracovní desky z přírodního kamene zaručí zcela jistě Vaší kuchyni jedinečný vzhled. Z kandidátů na kámen pro kuchyňskou desku jednoznačně vítězí žula. To je dáno nejen jejími fyzikálními vlastnostmi a odolností ale i elegancí barev a vzorů.

Kuchyňské dřezy a baterie

Kuchyňské dřezy a baterie

Patří do kuchyně stejně jako varná deska nebo lednice. U kuchyňského dřezu strávíme podle statistik více než dvě třetiny veškerého času v kuchyni. Dnes už se nejedná jen o mytí nádobí, ale hlavně o přípravu pokrmů. A právě zde hraje velkou roli správný výběr dřezu s vhodným příslušenstvím. Proto přinášíme kompletní a širokou nabídku dřezů nerezových a fragranitových od kvalitních dodavatelů. Výrobci se předhánějí v designových variacích a nesčetných kombinací dřezových nádob a odkapávacích ploch. K dostání jsou různé druhy od dřezů bez odkapu, po dřez se dvěmi nádobami a odkapávací plochou. Samozřejmostí jsou i baterie v totožných povrchových úpravách jako mají dřezy.

Doporučujeme také navštívit

penzion znojmo - Hostesky Brno - penzion Znojmo - ubytování NP Podyjí