Spotřebiče Brandt

V roce 2009 francouzské domácnosti zvolily Brandt již po šesté za sebou za nejdůvěryhodnější značku v oblasti elektrospotřebičů. Toto ocenění není náhodné, je odměnou za desítky let průzkumu a vývoje, aktivního naslouchání požadavkům zákazníků a precizní znalosti jejich zvyklostí. Díky tomu Bradnt vždy navrhuje a vyrábí spotřebiče výkonné, robustní, snadné v použití. Brandt je prekursorem mnoha technologií a inovací, které adoptovala dnes většina výrobců. Mezi nejznámější inovace Brandt patří: indukční varné desky, pyrolytické samočisticí trouby s chladnými dvířky, přihrádka s nulovou zónou 0-3°C, automatické odvažování u praček, a další.

Katalog - volně stojící spotřebiče (PDF, 2.9 MB) Katalog - vestavné spotřebiče Horizon (PDF, 4.5 MB) Katalog - pračka eDose (PDF, 1.9 MB)

Spotřebiče BEKO

Beko je jednou z předních značek domácích spotřebičů v Evropě. Odhaduje se, že na světě se každé 2 vteřiny prodá jeden výrobek této značky. Výrobky Beko jsou dostupné ve více, než 100 zemích světa, mj. ve Velké Británii, Francii, Španělsku, Německu a Rusku, ale také v Kongu. Beko si našlo již přes 280 milionů zákazníků po celém světě.

Provedení

Výrobky Beko příjemné pro uživatele, se speciálními vlastnostmi a funkcemi, které jsou pro uživatele skutečným přínosem, nemají žádné nepotřebné doplňky. V dnešní hektické době je nejdůležitější udělat mnoho věcí v co nejkratší době a s kvalitními výsledky. Spotřebiče Beko, které zjednodušují a usnadňují život, jsou bezporuchové, napomáhají lepší organizaci času a zvyšují kvalitu života. Výrobky Beko poskytují spotřebitelům kvalitní volbu účinných a produktivních spotřebičů.

Spolehlivost

Dnes spotřebitelé za svoje peníze požadují celkovou hodnotu. Spolehlivost výrobku, poprodejní servis a záruky za výrobek hrají při výběru významnou roli. Výrobky Beko jsou známé pro svoji kvalitu, dlouhou životnost a spolehlivost, pracují dlouhou dobu a jsou kdykoliv připravené k použití.

Vzhled

Nový vzhled nové řady výrobků Beko vznikl kombinací syntézy ostrých a měkkých linií a charakteristických rysů.Spotřebiče Beko mají nejenom moderní vzhled, ale jsou i ergonomické a přizpůsobivé každému prostoru. To umožňuje spotřebitelům lehce sladit nově zakoupené spotřebiče se stávajícím zařízením kuchyně.

Katalog vestavěných spotřebičů Beko (PDF, 10.4 MB) Katalog volně stojících spotřebičů Beko (PDF, 7.99 MB)

Spotřebiče De Dietrich

O mimořádné vizionářské schopnosti a vysoké technologické úrovni svědčí skutečnost, že značka De Dietrich neustále přichází na trh s jedinečnými inovacemi svých spotřebičů. Technologie inteligentního vaření ICS (celosvětově exkluzivní technologie), vaření při nízkých teplotách (technologie ceněná předními světovými šéfkuchaři), výkon a preciznost varných desek – toto je jen malý příklad inovací značky De Dietrich.

Dokonalost jde ruku v ruce s kvalitou. Od návrhu, až po uvedení na trh, jsou výrobky značky De Dietrich podrobovány sérii náročných testů, protože jedině tak můžeme potvrdit jejich funkčnost a životnost.

Díky vlastnímu oddělení výzkumu a vývoje, třem továrnám ve Francii, a také díky týmu designerů působících v Paříži, disponuje přes 180 spotřebičů značky De Dietrich certifikátem, zaručujícím původ výrobků ve Francii (Origine France Garantie). Našimi prioritami jsou kontrola kvality v každé fázi výroby, snížení emisí oxidu uhličitého a také zachování a obohacení jedinečného technologického potenciálu. Toto označení – získané v květnu 2011 na základě iniciativy francouzského ministerstva průmyslu – je synonymem transparentnosti a důvěryhodnosti informací o původu a výrobním procesu spotřebičů značky De Dietrich. Pro náročné spotřebitele je důležitým orientačním bodem při hledání spotřebičů se skvělými parametry, kvalitou a prestiží.

Spotřebiče Blomberg

Blomberg je jedním z nejlepších německých výrobců v sektoru domácích elektrospotřebičů s více než 120 lety zkušeností. Nabídka spotřebičů zahrnuje vestavné i volně stojící chladničky a myčky. Dále špičkové trouby a varné desky, výkonné odsávače par a mikrovlnné trouby, designově sladěné pračky se sušičkami nebo maximálně vybavené a úsporné sporáky.

Katalog spotřebičů (PDF, 7.87 MB)

Spotřebiče Bosch

Jako přední výrobce vysoce kvalitních, spolehlivých a účinných domácích spotřebičů přináší Bosch trvale udržitelná a užitně orientovaná řešení pro vyšší kvalitu života. Jasně to říkají slogany "stvořeno pro život", resp. "technologie pro život". Domácí spotřebiče Bosch šetří čas a úsilí a usnadňují tak lidem každodenní život. Řešení promyšlená do nejmenších detailů umožňují provádět nezbytné práce co nejefektivněji a vytvářejí tak prostor pro to nejdůležitější: volně plánovaný čas a individuální pohodu.

Katalog domácích spotřebičů Bosch (PDF, 3.2 MB)Katalog domácích spotřebičů Exclusiv (PDF, 5.3 MB)Malé domácí spotřebiče Bosch (PDF, 8.6 MB)Vestavné spotřebiče Bosch (PDF, 6.6 MB)

Spotřebiče Siemens

Vítejte ve světe Siemens domácí spotřebiče ČR. "Pokrok ve službách lidstva", to byla vize, kterou Werner von Siemens razil ve svém podnikání již před více než 150 lety.

Tato vize velmi ovlivnila vývoj domácích spotřebičů Siemens - inovace, nové technologie, inteligentní senzory a nadčasový design - to vše patří k modernímu stylu života.

Katalog domácích spotřebičů Siemens (PDF, 7.7 MB)Spotřebiče Siemens studioLine (PDF, 3.5 MB)Katalog vestavných spotřebičů Siemens (PDF, 13.2 MB)

Doporučujeme také navštívit

penzion znojmo - Hostesky Brno - penzion Znojmo - ubytování NP Podyjí